logo
Nákupný košík

LaVida Trade s.r.o.
E-shop
Facebook
RÝCHLY KONTAKT:
0903 790 665
info@obchod-oblecenie.sk

 

Predaj skončil !

 

 

DOPRAVA A PLATBA

Informácie k podmienkam doručenia tovaru, spôsobom platby, o výške poštovných poplatkov.

 

MOŽNOSTI PLATBY:

1. PLATBA V HOTOVOSTI  (dobierka) -  na pobočkách alebo doručovateľovi SLOV.POŠTY, v odberných miestach ZÁSIELKOVNE. 

2. BANKOVÝ PREVOD - pri objednávke tovaru dostanete informácie o tom, na aké číslo účtu a pod akým variabilným symbolom máte zaplatiť sumu objednávky - tieto údaje sú uvedené v potvrdení objednávky. Po pripísaní platby na náš účet bude Vaša objednávka vyexpedovaná. Prosíme realizovať platbu do 3 pracovných dní. 

3. PLATBA KARTOU kuriérovi

STORNO OBJEDNÁVKY:

Objednávku môžete stornovať do 24 hodín od jej potvrdenia a to prostredníctvom e-mailu: info@obchod-oblecenie.sk alebo telefonicky na  0903 790 665. V opačnom prípade je objednávka záväzná.

Tovar doručujeme prostredníctvom:

  • Slovenskej pošty 1.triedou
  • Spoločnosti Zásielkovňa
  • Kuriérskej spoločnosti GLS
  • do Českej republiky aj Kuriéra DPD (v rámci spôsobu doručenia „Zásielkovňa, doručenie na adresu zákazníka, kuriér DPD).

Platobné možnosti:  platba vopred na účet, dobierka, platba v hotovosti na odberných miestach Zásielkovne

Slov.pošta 1.trieda -  zásielka je spravidla doručená alebo oznámená (žltým lístkom v schránke) na druhý pracovný deň po odoslaní zásielky.

Kuriérske spoločnosti kontaktujú zákazníka na druhý deň po odoslaní.  Pred dodaním Vás kontaktujú SMS-kou a dá sa s nimi dohodnúť na čase, ktorý je pre Vás vhodnejší. V prípade, že Vás kuriér nezastihne prvýkrát, druhý pokus o doručenie je zdarma.  

Zásielkovňa  - dodanie do 2 pracovných dní od expedície

Tovar sa dá vyzdvihnúť na vyše 70 miestach na Slovensku. Je možné platiť vopred  bankovým prevodom, kartou u kuriéra alebo hotovosťou pri preberaní zásielky od Slovenskej Pošty a tiež na odberných miestach Zásielkovne. V Zásielkovni nie je možné platiť kartou.

Poštovné závisí od spôsobu platby a doručenia

 

Spôsob dopravy SK do 0,5 kg do 1 kg nad 1 kg
Slovenská Pošta dobierka alebo platba vopred na účet 3,25 € 4,05 € 4,05 €
Kuriér GLS dobierka alebo platba vopred na účet, do 5 kg 3,70 €    
Zásielkovňa dobierka alebo platba vopred na účet, do 5 kg 3,50 €    

 

Spôsob dopravy CZ  
Slovenská Pošta platba vopred na účet d 0,5 kg 4,30 €
Kuriér GLS platba vopred na účet, do 5 kg 5,40 €
Kuriér GLS dobierka, do 5 kg 6,60 €
Zásielkovňa dobierka, do 5 kg 5,00 €
Zásielkovňa platba vopred na účet, do 5 kg 4,00 €
Zásielkovňa doručenie na adresu zákazníka kuriér DPD, platba vopred do 2 kg 5,30 €
Zásielkovňa doručenie na adresu zákazníka  kuriér DPD, dobierka do 2 kg 6,30 €
Zásielkovňa doručenie na adresu zákazníka kuriér DPD, platba vopred do 5 kg 6,50 €
Zásielkovňa doručenie na adresu zákazníka kuriér DPD, dobierka do 5 kg 7,50 €

V prípade otázok ohľadom možnostiach platby alebo dopravy nás kontaktujte na info@obchod-oblecenie.sk alebo na tel.č. +421 903 790 665.

Zásielkovňa

Systém doručovania cez Zásielkovňu tvorí sieť odberných miest, ktoré sa nachádzajú po celom Slovensku, pri objednávaní si môže zákazník vybrať, ktorá miesto mu vyhovuje, je blízko jeho bydliska alebo pracoviska.

Zásielkovňa je miesto, na ktorom si môžeš vyzdvihnúť svoj objednaný tovar. Je na zákazníkovi, kedy a kde si zásielku vyzdvihne, termín je do 7 dní.  

Dostanete mailovú informáciu, že Vaša objednávka bola vložená do online systému Zásielkovne. Zároveň s linkom na sledovanie zásielky. Keď je zásielka pripravená na odbernom mieste, dostane zákazník mailovú a SMS-správu zároveň s heslom na vyzdvihnutie zásielky. Toto heslo stačí nadiktovať obsluhe pri preberaní zásielky. V zásielkovni máte možnosť platiť iba v hotovosti (je potrebné mať pri sebe potrebnú sumu v presnej hodnote), kartou platiť v zásielkovni nie je možné.

Pokiaľ práve cez týždeň nemáte čas, žiadny stres: proste nám pošlite spätnú SMS a my vám lehotu zdarma predĺžime až na 21 dní.

Zoznam zásielkovní v Slovenskej republike nájdete na tomto linku a tiež v procese objednávky, keď si vyberáte formu doručenia tovaru (otvorí sa Vám aktuálny zoznam odberných miest)  

Zoznam zásielkovní v Českej republike nájdete na tomto linku

 

 

Dostupnosť
Vynulovať filter
X

Pri vrátení tovaru Vám zaplatíme sumu vráteného tovaru + poštovné, ktoré sme Vám účtovali smerom k Vám. Pri výmene tovaru platíme poštovné tiež my.  Najvýhodnejší spôsob doručenia máte cez Zásielkovňu - iba 2 eur

 

Máme pre Vás užitočnú pomôcku - zoznam "Zoznam želaní". Tam si môžete uložiť produkty, ktoré sa Vám páčia. Zoznam môžete poslať svojim priateľom alebo rodine ako tip, čo by Vám mohli darovať. Zoznam želaní je k dispozícii registrovaným zákazníkom. 

 

 

 

 Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam