logo
Nákupný košík

LaVida Trade s.r.o.
E-shop
Facebook
RÝCHLY KONTAKT:
0903 790 665
info@obchod-oblecenie.sk

 

Predaj skončil !

 

 

DODÁVKY DO CZ

Dodávame tovar aj do Českej republiky. Pri zahraničných objednávkach a doručení Slov.poštou je potrebná platba vopred. Pri doručení kuriérom alebo cez Zásielkovňu je možná aj dobierka. Pre českých zákazníkov máme účet vo FIO banke, pri prevodoch na tento účet sú poplatky ako vo vnútroštátnom platobnom styku. Platba je v českých korunách, ale je potrebné prepočítať našu cenu v EUR podľa aktuálneho kurzu FIO banky. Cenu Vám vypočítame na základe záväznej objednávky. Nie je problém objednávku zrušiť. V prípade, že sa zákazník do 7 dní po vytvorení objednávky neozve, považujeme objednávku za stornovanú. 

Ak Vám tovar nesadne, môžete ho vymeniť za hocičo iné alebo Vám vrátime peniaze na účet. Pri vrátení tovaru na našu adresu poštovné hradí zákazník. Ak si zvolíte výmenu, druhé poštovné smerom k Vám platíme my. 

 

Spôsob dopravy do CZ  
Slovenská Pošta platba vopred na účet d 0,5 kg 4,30 €
Kuriér GLS platba vopred na účet, do 5 kg 5,40 €
Kuriér GLS dobierka, do 5 kg 6,60 €
Zásielkovňa dobierka, do 5 kg 4,00 €
Zásielkovňa platba vopred na účet, do 5 kg 3,40 €
Zásielkovňa doručenie na adresu zákazníka kuriér DPD, platba vopred do 2 kg 5,30 €
Zásielkovňa doručenie na adresu zákazníka  kuriér DPD, dobierka do 2 kg 6,30 €
Zásielkovňa doručenie na adresu zákazníka kuriér DPD, platba vopred do 5 kg 6,50 €
Zásielkovňa doručenie na adresu zákazníka kuriér DPD, dobierka do 5 kg 7,50 €

 

ZÁSIELKOVŇA

Systém doručovania cez Zásielkovňu tvorí sieť odberných miest, ktoré sa nachádzajú po celom Slovensku, pri objednávaní si môže zákazník vybrať, ktorá miesto mu vyhovuje, je blízko jeho bydliska alebo pracoviska.

Zásielkovňa je miesto, na ktorom si môžeš vyzdvihnúť svoj objednaný tovar. Je na zákazníkovi, kedy a kde si zásielku vyzdvihne, termín je do 7 dní.  

Dostanete mailovú informáciu, že Vaša objednávka bola vložená do online systému Zásielkovne. Zároveň s linkom na sledovanie zásielky. Keď je zásielka pripravená na odbernom mieste, dostane zákazník mailovú a SMS-správu zároveň s heslom na vyzdvihnutie zásielky. Toto heslo stačí nadiktovať obsluhe pri preberaní zásielky. V zásielkovni máte možnosť platiť iba v hotovosti (je potrebné mať pri sebe potrebnú sumu v presnej hodnote), kartou platiť v zásielkovni nie je možné.

Pokiaľ akurát cez týždeň nemáte čas, žiadny stres: proste nám pošlite spätnú SMS a my vám lehotu zdarma predĺžime až na 21 dní.

Ďalšou výhodou je, že si môžete doručený tovar priamo na pobočke rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak sa vám z nejakého dôvodu nebude pozdávať.

Zoznam zásielkovní v Českej republike nájdete na tomto linku


V prípade otázok ohľadom možnostiach platby alebo dopravy nás kontaktujte na info@obchod-oblecenie.sk alebo +421 903 790 665.

 

 

Dostupnosť
Vynulovať filter
X

Pri vrátení tovaru Vám zaplatíme sumu vráteného tovaru + poštovné, ktoré sme Vám účtovali smerom k Vám. Pri výmene tovaru platíme poštovné tiež my.  Najvýhodnejší spôsob doručenia máte cez Zásielkovňu - iba 2 eur

 

Máme pre Vás užitočnú pomôcku - zoznam "Zoznam želaní". Tam si môžete uložiť produkty, ktoré sa Vám páčia. Zoznam môžete poslať svojim priateľom alebo rodine ako tip, čo by Vám mohli darovať. Zoznam želaní je k dispozícii registrovaným zákazníkom. 

 

 

 

 Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam